Kontakt

Visa större karta

Prenumerationer
pren@modernaverkstaden.se

Pressreleaser
news@modernaverkstaden.se

Publisher
Rickard Carlsson, 08-510 608 92
rickard.carlsson@modernaverkstaden.se

Försäljningschef
Peter Hedengran, 08-510 608 91
peter.hedengran@modernaverkstaden.se

Art director
Ann söderström
ann.soderstrom@modernaverkstaden.se

Redaktörer
John Sempill, 08-510 608 99
john.sempill@modernaverkstaden.se

David Liljefors, 08-510 608 93
david.liljefors@modernaverkstaden.se

Annonser
Roger Carlsson, 08-510 608 95
roger.carlsson@modernaverkstaden.se

Peter Svensson, 0766-35 14 91
peter.svensson@modernaverkstaden.se

Marknad & Event
Veronica Stjärnfelt, 08-510 508 71
veronica.stjarnfelt@projektmedia.se

Traffic
Maureen Harcus
annons@modernaverkstaden.se

Medarbetare
Mats Karlsson
Sonny Waxmo
Fredrik Lund
Bosse “Bildoktorn” Andersson

Härligt, du vill läsa hela testet!Vi lägger mycket tid och energi på att genomföra våra tester och uppskattar därför om du fyller i formuläret nedan för att läsa vidare.

Genom att lämna dina uppgifter samtycker du med vår integritetspolicy.